• Płatności

PRZELEW TRADYCYJNY 
Gdy zdecydujesz się dokonać płatności zwykłym przelewem na rachunek bankowy, po dokonanym zakupie otrzymasz e-mail będący potwierdzeniem zamówienia. Zawarte są tam wszystkie dane do realizacji przelewu. Ponadto możesz je znaleźć w zakładce KONTAKT. W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie wysłane. 

PŁATNOŚĆ ONLINE 

Kwestie bezpieczeństwa powierzamy tylko profesjonalistom. Płatności online są realizowane przez lidera technologii oferującego szeroki wachlarz metod płatności. Umożliwia natychmiastową realizację usługi online. Sprzedający otrzymuje w ciągu kilku minut potwierdzenie, że zamówienie zostało opłacone. 

PŁATNOŚĆ KARTĄ

W przypadku płatności kartą termin wysyłki i dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

ZAKUPY NA RATY 

5(1).png

PayU ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

8(6).png

Na wpłatę przy wyborze ,,płatność przelewem,, czekamy 2 dni robocze, po tym terminie zamówienie zostaje anulowane.

Zamówienia nieopłacone przy wyborze płatności online anulowane są po 12 godzinach.

POSIADAMY CERTYFIKAT SSL

Czym jest certyfikat SSL?

Jest to protokół sieciowy, który stanowi gwarancję zachowania poufności przesyłanych danych drogą elektroniczną. Informacje są szyfrowane, tak aby nie mogły dostać się w niepowołane ręce. Ważne, aby zawsze sprawdzić czy w pasku adresu przeglądarki znajduje się ikona kłódki.

4(3).png

 

baner.png

banner_karty2.png

 

*Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayU S.A. lub Blue Media S.A.